Vzdělávací akce

Workshopy, přednášky i kongresy. Staráme se o to, abychom vás seznámili s těmi nejmodernějšími trendy. S námi nikdy nebudete pozadu.
Ortopedické symposium
4. 3. 2021

WORKSHOP - CELKOVÉ OMLAZENÍ

Workshop na téma "Celkové omlazení" vedený vynikající školitelkou MUDr. Monikou Kavkovou. Pořadatel: Zafax Medical s.r.o.

V případě zájmu o účast kontaktujte svého obchodního zástupce (viz kontakty).

Be Elite Clinic, Jindřišská 939/20, Praha
Ortopedické symposium
23. 1. 2021

Aplikace BTX a fillerů s korekcí anatoma

CADAVER MASTERCOURSE: BOTULINUM TOXIN AND FILLERS IN THE HEAD AND NECK. Topografická anatomie hlavy a krku je klíčovým faktorem pro úspěšnou aplikaci botulinumtoxinu a fillerů v oblasti obličeje. Nejnovější poznatky estetické medicíny v oblasti aplikace btx a fillerů (včetně zvládnutí komplikací) v praxi na kadaverech.

Pořadatel: Společnost laserové a estetické medicíny České lékařské společnosti JE Purkyně ve spolupráci s Anatomickým ústavem 1. lékařské fakulty UK.

Partner akce: Zafax Medical.

Anatomický ústav 1. lékařské fakulty, Univerzita Karlova v Praze, U Nemocnice 3, Praha 2
Ortopedické symposium
6. 10. 2020

IPVZ — MUDr. Miloslava Moskalyková

Školení výplní na bázi kyseliny hyaluronové pro začátečníky. Možnost přihlášení přes stránky IPVZ.

IPVZ Praha
Ortopedické symposium
9. 10. 2020

Ortopedické symposium

Symposium zaměřené na unikátní patentovaný švýcarský produkt Cellular Matrix od společnosti Regen Lab. Naši přední čeští lékaři budou sdělovat své zkušenosti s tímto produktem na nejrůznější typy indikací. V případě zájmu o účast kontaktujte svého obchodního zástupce (viz kontakty).

Praha (místo bude upřesněno)
Ortopedické symposium
15. 10. 2020

Workshop - výplně Neauvia

Aplikace výplní Neauvia, mezoterapie a lipolýzy. Školitelka: MUDr. Zuzana Kožuchová. Pořatel: Zafax Medical. V případě zájmu o účast kontaktujte svého obchodního zástupce (viz kontakty).

ENVY Klinika, Nerudova 14, Košice
Ortopedické symposium
3. 11. 2020

IPVZ — MUDr. Miloslava Moskalyková

Školení aplikace plazmy bohaté na krevní destičky (A-PRP) v estetické dermatologii. Možnost přihlášení přes stránky IPVZ.

IPVZ Praha

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram