Vzdělávací akce

Workshopy, přednášky i kongresy. Staráme se o to, abychom vás seznámili s těmi nejmodernějšími trendy. S námi nikdy nebudete pozadu.
Ortopedické symposium
17. 9. 2020

Omlazení intimních partií kyselinou hyaluronovou

Asklepion Academy ve spolupráci se Zafax Medical vás zve na seminář Omlazení intimních partií kyselinou hyaluronovou. Přednášející: MUDr. Zoja Čurilová Roháčová. V případě zájmu o účast kontaktujte svého obchodního zástupce (viz kontakty).

Institut asklepion, londýnská 39, praha 2
Ortopedické symposium
24. 9. 2020

Workshop celkového omlazení

Workshop, kde MUDr. Kavková ukazuje nejnovější trendy celkového omlazení kombinací různých technik. V případě zájmu o účast kontaktujte svého obchodního zástupce (viz kontakty).

Beelite Clinic, Jindřišská 939/20, Praha 1
Ortopedické symposium
6. 10. 2020

IPVZ — MUDr. Miloslava Moskalyková

Školení výplní na bázi kyseliny hyaluronové pro začátečníky. Možnost přihlášení přes stránky IPVZ.

IPVZ Praha
Ortopedické symposium
9. 10. 2020

Ortopedické symposium

Symposium zaměřené na unikátní patentovaný švýcarský produkt Cellular Matrix od společnosti Regen Lab. Naši přední čeští lékaři budou sdělovat své zkušenosti s tímto produktem na nejrůznější typy indikací. V případě zájmu o účast kontaktujte svého obchodního zástupce (viz kontakty).

Praha (místo bude upřesněno)
Ortopedické symposium
3. 11. 2020

IPVZ — MUDr. Miloslava Moskalyková

Školení aplikace plazmy bohaté na krevní destičky (A-PRP) v estetické dermatologii. Možnost přihlášení přes stránky IPVZ.

IPVZ Praha

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram