O nás

Jsme česká společnost působící na území České a Slovenské republiky již řadu let, během kterých jsme si vybudovali silné postavení na trhu. Působíme v odvětví estetické dermatologie, ortopedie, plastické chirurgie a gynekologie, v nichž spolupracujeme se špičkami ve svém oboru.

Náš tým přistupuje ke každému klientovi individuálně, tak aby poznal jeho konkrétní potřeby a mohl mu nabídnout řešení přímo na míru. Zakládáme si na osobních a dlouhodobých vztazích, kde jsme schopni garantovat profesionalitu, dynamičnost, servis, spolehlivost a pokoru.

Sledujeme světové trendy v daných oborech, které poté předáváme našim klientům prostřednictvím zahraničních školitelů, kongresů a nových produktů.
Zafax medical

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.
     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.

     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram