Přirozená cesta k posílení krásy

Suisselle je vědecky orientovaná švýcarská společnost se sídlem v biotechnologickém centru Yverdon-les-Bains ve Švýcarsku. Je vysoce zaměřená na výzkum a vývoj v oblasti inovativní buněčné terapie a kyseliny hyaluronové.

Posláním společnosti SUISSELLE je specializovat se na výzkum buněk a kyseliny hyaluronové a vytvářet jedinečné inovativní technologie pro obnovu buněk a omlazení pleti. Vyvíjí produkty estetické medicíny, které nabízejí maximální omlazující účinek s minimální invazivitou.
Výrobky společnosti Suiselle jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a zdraví pacientů a vyrobeny v souladu s nejvyššími standardy kvality výroby kosmetiky a zdravotnických prostředků (ISO 22716, ISO 13485 a ISO 9001).
VÍCE O ZNAČCE

KOMPLEXY CELLBOOSTER

Komplexy CELLBOOSTER jsou první STABILIZIOVANÉ KOMPLEXY OZNAČENÉ CE (zdarvotnické prostředky třídy III) avyvinuté pomocí PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE CHAC.

Spojují sílu přírody a nejnovější inovace v estetickém průmyslu.

Jedinečná směs nezasíťované kyseliny hyaluronové, aminokyselin a vitamínů byla pečlivě vybraná tak, aby odpovídala přirozené fyziologii kůže. Komplexy CELLBOOSTER mají výhodu ve speciálně sestavěném složení, které zvyšuje molekulární stabilitu a vede ke znatelně dlouhodobějším výsledkům.

CELLBOOSTER GLOW
HA Rozjasňující komplex

Nezasíťovaná kyselina hyaluronová 18 mg (6 mg/ml) s aminokyselinami a vitamíny.

Složení určené pro výživu, zvlhčení a hloubkovou hydrataci, které redukuje hyperpigmentaci a bojuje proti oxidačnímu stresu. Obnovuje strukturální integritu pokožky, neutralizuje volné radikály a snižuje účinky keratózy.

CELLBOOSTER lift
HA omlazující komplex

Nezasíťovaná kyselina hyaluronová 18 mg (6 mg/ml) s aminokyselinami a vitamíny.

Přípravek navržen tak, aby zmírnil působené stárnutí vyplněním měkkých tkání, omezil působení oxidačního stresu a poskytl hlubokouhydrataci. Stimuluje tvorbu kolagenu, zlepšuje mikrocirkulaci a výživu buněk.

CELLBOOSTER Hair
POsilující vlasový komplex HA

Nezasíťovaná kyselina hyaluronová 18 mg (6 mg/ml) s aminokyselinami, vitamíny, glukonátem měďnatým a uhličitanem zinečnatým.

Přípravek je určen k posílení vlasových folikulů, zlepšení růstu vlasů a mikrocirkulace. Obnovuje strukturu pokožky hlavy a zajišťuje restrukturalizaci vlasových vláken.

CELLBOOSTER shape
 Tvarující komplex ha

Nezasíťovaná kyselina hyaluronová 18 mg (6 mg/ml) s vitamínem C a L-karnitinem.

Přípravek je určen k redukci lokálního nahromadění nebo ukládání tuku. Zlepšením mikrocirkulace a hydratace snižuje zadržování vody a zmenšuje otoky.

Klienti o nás říkají

 • Věra Terzijská
  "Nové nitě značky Rainbow používám ve své klinice velmi ráda. Na těchto nitích oceňuji velmi silný liftující efekt, který je dán speciální technologií s caprolactonem a účinnou profilací. Rovněž doba účinku se výrazně prodloužila, nitě mají výbornou fixaci a lift vydrží až 2 roky. Nitě používám pro omlazení nejen celého obličeje, ale i podbradku."
  MUDr. Věra Terzijská
  RP Medica, klinika korektivní a estetické dermatologie
  Perfect Clinic Dermatology
  www.terzijska.cz
 • MUDr. Monika Kavková
  "Značku Neauvia mám velice ráda, obzvláště produkty Neauvia Intense LV, Stimulate a HydroDeluxe, které nejčastěji používám ve své praxi. Mými oblíbenými ošetřeními jsou korekce, vytváření objemu a modelace, při kterých často sáhám po Neauvii LV, na kterou se můžu vždy stoprocentně spolehnout. A nesmím opomenout Neauvia Stimulate, kterou využívám na biorevitalizaci pokožky."
  MUDr. Monika Kavková
  Be Elite Clinic
  www.beeliteclinic.cz
 • MUDr. Petra Mečiarová
  "Drakula terapia pomocou švajčiarskej technológie RegenPlazma predstavuje na našej klinike jedno z najžiadanejších ošetrení. A-PRP- plazma bohatá na krvné doštičky dokáže omladiť pokožku na bunkovej úrovni. Novým trendom je kombinácia A-PRP s kyselinou hyalurónovou, ktorú predstavujú ampulky Cellular Matrix. Po tomto ošetrení dochádza k okamžitému vyhladeniu jemných vrások, zjemneniu hlbokých, odstráneniu kruhov pod očami a spevneniu pokožky tváre, krku a dekoltu. Najväčším pozitívom je bezpečnosť aplikácie s minimálnou bolestivosťou a trvácnosť zákroku."
  MUDr. Petra Mečiarová
  dermatologička — MEDERMIS
  www.medermis.sk
 • MUDr. Jan Kubiče
  "Léčba autologní plazmou bohatou na trombocyty představuje nový přístup k léčení degenerativních onemocnění kloubů, šlach a dalších onemocnění pohybového aparátu. Autologní kondiciovaná plasma (A-PRP) má specifické vlastnosti a způsob jejího získání je díky dodávaným materiálům od společnosti ZAFAX velmi snadná. Osobně tuto metodu používáme v naší ortopedické praxi již řadu let s velmi dobrými klinickými výsledky. "
  MUDr. Jan Kubiče
  vedoucí lékař ortopedických ordinací Hanspaulorto a Soudní znalec pro ortopedii a traumatologii pohybového ústrojí
  www.kubice.medikus.cz
 • MUDr. Zuzana Kožuchová
  "Krásne a dokonale pery sú najkrajším šperkom pre ženu, no nie vždy nám ich príroda nadelí. Základom pre pekné pery vylepšené kyselinou hyaluronovou sú podľa mna súmerné kontúry, prirodzený objem a dokonalý pomer hornej a dolnej pery. Na takúto súhru potrebujete však ten správny materiál a pre mna je to Neauvia lips. Benefitmi tohto materiálu je nielen ľahká aplikácia, ale hlavne minimalizácia pozakrokoveho opuchu a dlha trvácnosť efektu, čo ocenia všetci klienti."
  MUDr. Zuzana Kožuchová
  ENVY Klinika estetickej medicíny
  www.envyclinic.sk
 • MUDr. Jarmila Hudáková
  "Draculoterapia (PRP terapia) je jediná lekársky overená certifikovaná metóda, na omladenie a regeneráciu kože bez použitia cudzorodých látok. Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou, zlepšiť hojenie jaziev a kožných lézii po akné, a taktiež liečiť alopéciu."
  MUDr. Jarmila Hudáková
  Gévé Klinika
  www.plastickachirurgia.sk
 • MUDr. Michal Zídka
  "Použití směsi osvědčené hyaluronové kyseliny s aktivními substancemi získanými z vlastní plasmy se nám jeví jako vhodná alternativa léčby artrózy kolena tam, kde jiná léčba selhává."
  Primář MUDr. Michal Zídka, PhD.
  Centrum léčby pohybového aparátu
  www.clpa-mediterra.cz
 • MUDr. Silvie Rafčíková
  "Od firmy Zafax mám vynikající zkušenosti s plazmaterapií - tedy konkrétně s firmou regenlab a jejich zkumavkami - odběr je jednoduchý, aplikace bezpečná a klientky velmi spokojené, jedná se o dokonale uzavřený systém,který chrání nejen pacienta ale i aplikátora. Dále používáme kosmetiku Neauvia na zvýšení a udržení navozených regeneračních pochodů po plasmaterapii."
  MUDr. Silvie RAFČÍKOVÁ, MBA
  korektivní dermatolog a dermatovenerolog, soudní znalec v dermatologii a estetice — Soukromá kožní klinika VZHLED
  www.vzhled.cz
 • MUDr. Martina Neradová
  "Velmi ráda pracuji s výplňovými materiály Neuvia HydroDeluxe a Neuvia Stimulate. Jsou pro mě unikátní svým složením, kdy základní gel kyseliny hyaluronové je obohacen o calcium hydroxyapatit. Tato složka výrazně stimuluje v kůži produkci vlastního kolagenu. V jednom sezení tak mohu nejen hydratovat eventuelně modelovat, ale také výrazně biorevitalizovat pleť."
  MUDr. Martina Neradová
  www.dermaconcept.cz

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.
     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.

     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram