RegenLab Cellular Matrix BTC

Světový leader v plazmaterapii

Švýcarská společnost RegenLab je celosvětovou jedničkou a průkopníkem v oblasti autologní regenerativní medicíny. Vyvíjí technologie umožňující precizní přípravu plazmy bohaté na krevní destičky z pacientovy vlastní krve, která je využívána také v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. Tyto produkty lze využívat napříč lékařskými obory, zejména v dermatologii, ortopedii či plastické chirurgii. Jako jedni z mála se mohou pyšnit uzavřeným systémem, který garantuje maximální bezpečnost.
Více o značce
Regenlab - video z ošetření

Přehrát video RegenPlazma - originální PRP metoda

Regenlab Cellular Matrix

RegenLab
Cellular Matrix

Cellular Matrix je patentovaný švýcarský produkt. Tyto zkumavky na plazmaterapii přednaplněné kyselinou hyaluronovou o koncentraci 20 mg/ml se hojně využívají v oblasti dermatologie, ortopedie, ale také plastické chirurgie a gynekologie. V dermatologii se primárně využívají na zlepšení textury pokožky, navýšení hydratace, v boji proti jemným a středně hlubokým vráskám a k rozjasnění pokožky. V ortopedii se používají k regeneraci postižené měkké a tvrdé tkáně (kolenní kloub, vazy).

RegenLab
BCT

Čistá autologní krevní plazma bohatá na krevní destičky (až 80 %). Využívá se nejen ke zlepšení textury pokožky, ale i k zastavení vypadávání vlasů a k podpoření jejich opětovného růstu. Léčí aknózní pleť, pigmentace, jizvy.
RegenLab BCT
další produkty

Klienti o nás říkají

 • Věra Terzijská
  "Aplikaci plazmy Cellular Matrix mám moc ráda, protože přirozeně řeší nejen stárnutí pleti, ale i její únavu a špatnou kondici po zimním období. Kombinované techniky jsou velmi efektivní, proces regenerace, vyhlazení vrásek a hydratace nastartuji díky Cellular Matrixu v jednom kroku, při jednom sezení. Pracuji kanylovou technikou v hlubokých vrstvách kůže a povrchově jehlou vypichuji jednotlivé vrásky - efekt je moc pěkný."
  MUDr. Věra Terzijská
  www.terzijska.cz
 • MUDr. Jan Kubiče
  "Léčba autologní plazmou bohatou na trombocyty představuje nový přístup k léčení degenerativních onemocnění kloubů, šlach a dalších onemocnění pohybového aparátu. Autologní kondiciovaná plasma (A-PRP) má specifické vlastnosti a způsob jejího získání je díky dodávaným materiálům od společnosti ZAFAX velmi snadná. Osobně tuto metodu používáme v naší ortopedické praxi již řadu let s velmi dobrými klinickými výsledky. "
  MUDr. Jan Kubiče
  vedoucí lékař ortopedických ordinací Hanspaulorto a Soudní znalec pro ortopedii a traumatologii pohybového ústrojí
  www.kubice.medikus.cz
 • MUDr. Jarmila Hudáková
  "Draculoterapia (PRP terapia) je jediná lekársky overená certifikovaná metóda, na omladenie a regeneráciu kože bez použitia cudzorodých látok. Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou, zlepšiť hojenie jaziev a kožných lézii po akné, a taktiež liečiť alopéciu."
  MUDr. Jarmila Hudáková
  Gévé Klinika
  www.plastickachirurgia.sk
 • MUDr. Michal Zídka
  "Použití směsi osvědčené hyaluronové kyseliny s aktivními substancemi získanými z vlastní plasmy se nám jeví jako vhodná alternativa léčby artrózy kolena tam, kde jiná léčba selhává."
  Primář MUDr. Michal Zídka, PhD.
  Centrum léčby pohybového aparátu
  www.clpa-mediterra.cz
 • MUDr. Silvie Rafčíková
  "Od firmy Zafax mám vynikající zkušenosti s plazmaterapií - tedy konkrétně s firmou regenlab a jejich zkumavkami - odběr je jednoduchý, aplikace bezpečná a klientky velmi spokojené, jedná se o dokonale uzavřený systém,který chrání nejen pacienta ale i aplikátora. Dále používáme kosmetiku Neauvia na zvýšení a udržení navozených regeneračních pochodů po plasmaterapii."
  MUDr. Silvie RAFČÍKOVÁ, MBA
  korektivní dermatolog a dermatovenerolog, soudní znalec v dermatologii a estetice — Soukromá kožní klinika VZHLED
  www.vzhled.cz

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.
     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.

     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram