Neauvia výplně

Nejbezpečnější dermální výplně

Neauvia Organic je první řadou bio-výplní díky čistotě použité kyseliny a unikátnímu způsobu zasíťování. Lze ji považovat za nejbezpečnější a nejpoužívanější na trhu. V rámci širokého portfolia uspokojí potřeby každého jedince včetně mužů, pro které má jako jediná značka svoji řadu.
Více o značce

Přehrát video Neauvia Organic Workshop IMCAS

Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Organic
Hydro Deluxe

Jde o jednu z nejpopulárnějších a nejefektivnějších miniinvazivních metod, které obnovují mladistvý vzhled pleti. Mezoterapie Neauvia HydroDeluxe obsahuje 18 mg/ml kyseliny hyaluronové, aminokyseliny a 0,01 % hydroxyapatitu, díky kterým můžete očekávat dlouhotrvající výsledky již po dvou ošetřeních. Nejoblíbenějšími lokalitami k ošetření jsou obličej, krk a dekolt.

Neauvia Organic
Intense LV

Intense LV se vyznačuje vysokou viskoelasticitou a dobrými vlastnostmi pro modelace, proto je vhodný pro obnovení objemu v hluboké tkáni a korekce. Používá se k výplni hlubokých vrásek, nasolabiální rýhy, tváří, k modelaci brady a nosu, zvýraznění kontur obličeje u zralé pleti. Tento filler obsahuje 26mg/ml kyseliny hyaluronové.
Neauvia Intense LV
další produkty

Klienti o nás říkají

 • MUDr. Monika Kavková
  "Značku Neauvia mám velice ráda, obzvláště produkty Neauvia Intense LV, Stimulate a HydroDeluxe, které nejčastěji používám ve své praxi. Mými oblíbenými ošetřeními jsou korekce, vytváření objemu a modelace, při kterých často sáhám po Neauvii LV, na kterou se můžu vždy stoprocentně spolehnout. A nesmím opomenout Neauvia Stimulate, kterou využívám na biorevitalizaci pokožky."
  MUDr. Monika Kavková
  Be Elite Clinic
  www.beeliteclinic.cz
 • MUDr. Zuzana Kožuchová
  "Krásne a dokonale pery sú najkrajším šperkom pre ženu, no nie vždy nám ich príroda nadelí. Základom pre pekné pery vylepšené kyselinou hyaluronovou sú podľa mna súmerné kontúry, prirodzený objem a dokonalý pomer hornej a dolnej pery. Na takúto súhru potrebujete však ten správny materiál a pre mna je to Neauvia lips. Benefitmi tohto materiálu je nielen ľahká aplikácia, ale hlavne minimalizácia pozakrokoveho opuchu a dlha trvácnosť efektu, čo ocenia všetci klienti."
  MUDr. Zuzana Kožuchová
  ENVY Klinika estetickej medicíny
  www.envyclinic.sk
 • MUDr. Martina Neradová
  "Velmi ráda pracuji s výplňovými materiály Neuvia HydroDeluxe a Neuvia Stimulate. Jsou pro mě unikátní svým složením, kdy základní gel kyseliny hyaluronové je obohacen o calcium hydroxyapatit. Tato složka výrazně stimuluje v kůži produkci vlastního kolagenu. V jednom sezení tak mohu nejen hydratovat eventuelně modelovat, ale také výrazně biorevitalizovat pleť."
  MUDr. Martina Neradová
  www.dermaconcept.cz

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.
     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.

     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram