Asclepion Mediostar
Asclepion

Nejkvalitnější německé lasery

Společnost Asclepion Laser Technologies působí na trhu již více než 35 let, patří mezi světové leadery. Jejich přístroje se využívají napříč různými obory jako například dermatologie a estetická medicína, gynekologie, chirurgie a další. Kompletní výroba probíhá v německé Jeně, která je garancí kvality a spolehlivosti. Dnes zákazníci ve více než 60 zemích důvěřují této značce.
Více o značce
Asclepion - video z ošetření

Přehrát video MeDioStar NeXT PRO

Asclepion
ALEXSTAR

AlexStar je absolutní novinka společnosti Asclepion - epilační laser kombinující alexandritovou a NdYAG vlnovou délku! Efektivní kontaktní chlazení a rovnoměrné rozložení energie bez hotspotů přináší velký komfort pro pacienta. Ošetření je maximálně efektivní díky vysoké energii, krátkému pulzu a vysoké absorbci v melaninu. To vše při velmi jednoduchém ovládání přístroje a rychlém ošetření. Brožura ke stažení zde.
Asclepion – MeDioStar

Asclepion
MeDioStar

Nový MeDioStar je 6. generací epilačního diodového laseru společnosti Asclepion. Využívá nejmodernější technologie a nejnovějších inovací k nejefektivnějšímu a nejrychlejšímu odstranění chloupků. Maximální výkon, nejkratší pulzy a nejširší výběr hlavic ve spojení se snadným ovládáním přístroje dělá z MeDioStaru nejvyhledávanější epilační laser na trhu.

Asclepion
Dermablate

Vysoce efektivní erbiový laser se zabudovaným odsávacím systémem k odstraňování kožních výrůstků a znamének (ablace) či frakčnímu resurfacingu s ovládáním přímo na hlavici. S přídavnými hlavicemi lze laser využít i v oblasti gynekologie či k odstranění problémů s chrápáním.

Asclepion
BODYLAB

Systém BodyLab dokáže tvarovat tělo bez námahy a během několika sezení! Díky inovativní technologii FMS (Fokusovaná Magnetická Stimulace) jsou svaly stimulovány supramaximálními kontrakcemi (až 2,5 Tesla). Dochází k tonizaci a budování svalstva. Následně se zvyšuje metabolismus a redukuje lokalizovaný tuk. BodyLab je tak ideální pomocník na tvarování problematických oblastí břicha, hýždí, nohou a paží. Technologie FMS se hojně využívá i při rehabilitacích za účelem posílení svalstva.

Asclepion
QuadroStar PROYELLOW

Laser QuadroStar PROYELLOW má vlnovou délku 577nm a představuje zlatý standard pro ošetření povrchových cév a pigmentových lézí. Přístroj je ideální pro řešení teleangiektázie, kuperózy, jemných pavoučkovitých žilek, cherry angiomů, PWS (tzv. oheň) a dalších. Při ošetření se používá menších energií než u obdobných přístrojů a díky nižší absorpci melaninu této vlnové délky (oproti 532 nm) lze použít i na tmavší typ pleti. Ošetření je efektivní, rychlé a hlavně bezpečné.
další produkty

Klienti o nás říkají

 • Věra Terzijská
  "Nové nitě značky Rainbow používám ve své klinice velmi ráda. Na těchto nitích oceňuji velmi silný liftující efekt, který je dán speciální technologií s caprolactonem a účinnou profilací. Rovněž doba účinku se výrazně prodloužila, nitě mají výbornou fixaci a lift vydrží až 2 roky. Nitě používám pro omlazení nejen celého obličeje, ale i podbradku."
  MUDr. Věra Terzijská
  RP Medica, klinika korektivní a estetické dermatologie
  Perfect Clinic Dermatology
  www.terzijska.cz
 • MUDr. Monika Kavková
  "Značku Neauvia mám velice ráda, obzvláště produkty Neauvia Intense LV, Stimulate a HydroDeluxe, které nejčastěji používám ve své praxi. Mými oblíbenými ošetřeními jsou korekce, vytváření objemu a modelace, při kterých často sáhám po Neauvii LV, na kterou se můžu vždy stoprocentně spolehnout. A nesmím opomenout Neauvia Stimulate, kterou využívám na biorevitalizaci pokožky."
  MUDr. Monika Kavková
  Be Elite Clinic
  www.beeliteclinic.cz
 • MUDr. Petra Mečiarová
  "Drakula terapia pomocou švajčiarskej technológie RegenPlazma predstavuje na našej klinike jedno z najžiadanejších ošetrení. A-PRP- plazma bohatá na krvné doštičky dokáže omladiť pokožku na bunkovej úrovni. Novým trendom je kombinácia A-PRP s kyselinou hyalurónovou, ktorú predstavujú ampulky Cellular Matrix. Po tomto ošetrení dochádza k okamžitému vyhladeniu jemných vrások, zjemneniu hlbokých, odstráneniu kruhov pod očami a spevneniu pokožky tváre, krku a dekoltu. Najväčším pozitívom je bezpečnosť aplikácie s minimálnou bolestivosťou a trvácnosť zákroku."
  MUDr. Petra Mečiarová
  dermatologička — MEDERMIS
  www.medermis.sk
 • MUDr. Jan Kubiče
  "Léčba autologní plazmou bohatou na trombocyty představuje nový přístup k léčení degenerativních onemocnění kloubů, šlach a dalších onemocnění pohybového aparátu. Autologní kondiciovaná plasma (A-PRP) má specifické vlastnosti a způsob jejího získání je díky dodávaným materiálům od společnosti ZAFAX velmi snadná. Osobně tuto metodu používáme v naší ortopedické praxi již řadu let s velmi dobrými klinickými výsledky. "
  MUDr. Jan Kubiče
  vedoucí lékař ortopedických ordinací Hanspaulorto a Soudní znalec pro ortopedii a traumatologii pohybového ústrojí
  www.kubice.medikus.cz
 • MUDr. Zuzana Kožuchová
  "Krásne a dokonale pery sú najkrajším šperkom pre ženu, no nie vždy nám ich príroda nadelí. Základom pre pekné pery vylepšené kyselinou hyaluronovou sú podľa mna súmerné kontúry, prirodzený objem a dokonalý pomer hornej a dolnej pery. Na takúto súhru potrebujete však ten správny materiál a pre mna je to Neauvia lips. Benefitmi tohto materiálu je nielen ľahká aplikácia, ale hlavne minimalizácia pozakrokoveho opuchu a dlha trvácnosť efektu, čo ocenia všetci klienti."
  MUDr. Zuzana Kožuchová
  ENVY Klinika estetickej medicíny
  www.envyclinic.sk
 • MUDr. Jarmila Hudáková
  "Draculoterapia (PRP terapia) je jediná lekársky overená certifikovaná metóda, na omladenie a regeneráciu kože bez použitia cudzorodých látok. Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou, zlepšiť hojenie jaziev a kožných lézii po akné, a taktiež liečiť alopéciu."
  MUDr. Jarmila Hudáková
  Gévé Klinika
  www.plastickachirurgia.sk
 • MUDr. Michal Zídka
  "Použití směsi osvědčené hyaluronové kyseliny s aktivními substancemi získanými z vlastní plasmy se nám jeví jako vhodná alternativa léčby artrózy kolena tam, kde jiná léčba selhává."
  Primář MUDr. Michal Zídka, PhD.
  Centrum léčby pohybového aparátu
  www.clpa-mediterra.cz
 • MUDr. Silvie Rafčíková
  "Od firmy Zafax mám vynikající zkušenosti s plazmaterapií - tedy konkrétně s firmou regenlab a jejich zkumavkami - odběr je jednoduchý, aplikace bezpečná a klientky velmi spokojené, jedná se o dokonale uzavřený systém,který chrání nejen pacienta ale i aplikátora. Dále používáme kosmetiku Neauvia na zvýšení a udržení navozených regeneračních pochodů po plasmaterapii."
  MUDr. Silvie RAFČÍKOVÁ, MBA
  korektivní dermatolog a dermatovenerolog, soudní znalec v dermatologii a estetice — Soukromá kožní klinika VZHLED
  www.vzhled.cz
 • MUDr. Martina Neradová
  "Velmi ráda pracuji s výplňovými materiály Neuvia HydroDeluxe a Neuvia Stimulate. Jsou pro mě unikátní svým složením, kdy základní gel kyseliny hyaluronové je obohacen o calcium hydroxyapatit. Tato složka výrazně stimuluje v kůži produkci vlastního kolagenu. V jednom sezení tak mohu nejen hydratovat eventuelně modelovat, ale také výrazně biorevitalizovat pleť."
  MUDr. Martina Neradová
  www.dermaconcept.cz

Náš tým

Věříme na dlouhodobé vztahy. Myslíme na vás.
Kontakty
Zafax medical
© 2020 Zafax, s.r.o.
Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou vydávat léčivé přípravky.
     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb.

     Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram